úvahy

Proč ze rtů vycházejí slova, kterých později litujeme...

21. října 2012 v 20:40 | Antonie
Ahoj, po týdnu se ozývám. Moc se omlouvám, že jsem tady nebyla. Neměla jsem nápady, ale víte co? Nemůžete mi to vytýkat, protože nutit se do psaní nemůžu. Už ani nepíšu povídky, nemám nápady a to je tragedie. Budu psát kdy budu chtít, no... :D :D Nevím, co víc k tomu napsat. :( Mám toho až na hlavu a nestíhám. Tak moc bych si přála vrátit čas o rok zpět a zpomalit. Zpomalit, zpomalit, zpomalit... Ale to nejde. Snad až budu velká, vymyslím Stroj času. :D

Jinak, aby jste věděli, že tu ZATÍM není mrtvo ani konec, chystám video. Už je natočen, jen ho musím zkontrolovat a pak vám ho sem dám. Je to mj momentální pohled na věc + důležitá otázka!!!!! :)

Zatím se loučí, Antonie.

Téma týdne - Jedeme dál...

2. září 2012 v 10:37 | Antonie
Ták miláčci :D Co je dnes? Neděle, 2.září, což znamená, že 2 měsíce prázdniny rychle utekly a zítra se jde do školy! Chápete? Už zítra. Já jsem se těšila, ale čím rychleji se to blíží, tak se netěším. Když si vzpomenu, že jdu do devítky a bude to těžké, budu dělat přijímačky atd. :D No to mě potěš. Ale tenhle rok se chci snažit, kvůli těm přijímačkám. A jelikož je to můj poslední rok na základce, tak si ho hodlám užít. :))
Na střední nebo gympl se teda vůbec netěším, ale musím odejít. Život jde dál...
A protože to letos budu mít těžké, tak tady nebude tolik článků. Pár jich mám připravených, tak když tak něco přednatstavím. S blogem nekončím!!! :))

Kam jdete zítra vy? Těšíte se do školy?

Téma týdne - Máma

26. srpna 2012 v 10:10 | Antonie
Téma tohoto týdne je máma. Já na témata týdne nepíšu, jen když se mi téma líbí.

O své máme bych mohla psát knihy, protože je úžasná. ikdyž dokáže být nepříjemná a seřve mě, je prostě skvělá. Vždy mě podrží a když něco potřebuju pomůže mi. Plní mi mé přání a podporuje mě v tom co mě baví. proto jsme ráda, že ji mám a nevyměnila bych ji... :)))
Mám tě ráda mami, zůstaň taková jaká jsi.

A co vaše máma?

Úvaha - Jaké by to bylo mít superschopnosti?

1. srpna 2012 v 14:34 | Antonie

Občas, nebo vlastně často, přemýšlím nad tím, jaké by to bylo, mít zvláštní schopnost. V dnešní době je tolik filmů a v nich superhrdinové, čarodějové, magii, kouzla... Ale v realitě? Nepřemýšleli jste o tom?

Jaké by to bylo umět číst myšlenky?

Přesně by jste věděli, co si o vás, kdo myslí. Co zrovna chce, co cítí, jak se má. Ale také by jste věděli, kdo vás nenávidí a kdo vás miluje...

Jaké by to bylo vidět do budoucnosti?

Věděli by jste dopředu odpovědi v testu a také svou známku. Viděli by jste kdo bude váš manžel, kolik budete mít dětí, kde budete bydlet.

Jaké by to bylo umět létat?

Mohli by jste se rychle přemístit do jiného státu, podívat se ke své lásce, nebo jen tak letět a kroužit na obloze.

A jaké by to bylo být bystrozraký?

Stačil by jediný pohled do dálky a hned by jste vše viděli. Co kdo dělá, každý pohyb vše…

Ale možná že je dobře, že nemáme žádné schopnosti. Aspoň se máme co učit a komu závidět. Nebylo by nudné kdyby každý druhý člověk chodil hlavou dolů po stropě? Vždyť jsme každý originál přesně takoví, jací jsme. J
 
 

Reklama