Můj názor na...

Dominika Myslivcová po 2. Neumí ř?

17. května 2012 v 15:31 | Antonie
Já osobně mám Dominiku docela ráda a nijak mi nevadí. Ale tohle mi teda docela hlodá v hlavě:

Upíří deníky - recenze

15. května 2012 v 18:32 | Antonie
Určitě není nikdo, kdo by alespoň jednou nezaslechl ,,Upíří deníky" či ,,The vampire diares". Já jsem se dívala na první díl asi v září. Ale první díly nikdy moc nevnímám. :D Později jsem se do děje ,,zažrala", ale přišlo mi to takové... nijaké. Stále to stejné dokola upíři, upíři, upíři...

Hodnocení mého blogu 0.1

26. dubna 2012 v 20:02 | Antonie
Hodnocení blogu: Antonie

Dominika Myslivcová - Můj názor

28. března 2012 v 16:00 | Antonie
Určitě každý znáte tuto dívku.:

A právě ted by mě zajímalo co si o ní mylsíte? Mnoho lidí ji nesnáší, protože pořád nosí růžovou.
Já si myslím, že pokud má růžovou opravdu ráda, tak at si ji nosí. Mě osobně se líbí to, co nosí. Samozřejmě, že by jí prospělo občas si vzít něco jiného, ale tak je to její život, že?
Moc se mi líbí toto:

Tak co? Jaký je váš názor???,


Moje nehty na Vánoce :)

4. ledna 2012 v 19:04 | Antonie
Líbí? Na kolik procent?

Autogramy.

31. prosince 2011 v 12:15 | Antonie
Jak jistě víte sbírám autogramy. Je to ted můj největší koníček(+ blog). Mám už 72 autogramů....Sbírám je rok. Pls mrkněte se na blog, který jsem si o autogramech založila včera. Tady.


Ukázka: ↑
Když budete chtít na kohokoliv adresu pište na n.antonie@seznam.cz

Vánoční fotky :)

29. prosince 2011 v 11:47 | Antonie
Strašně miluju vánoční fotky, tady jsou ty, které jsem nafotila:

Info o mě :)

26. prosince 2011 v 20:12 | Antonie
Stejné otázky jsme vyplnila 3.září- tady A dnes 26.12.2011 odpovídám znovu, uvidíme co se změnilo...

Věk: 14
Barva:fialová, černá, růžová, bílá
Barva očí: já mám zelené, ale miluju modré
Barva vlasů: hnědá
Sourozenci: brácha-David :)
Oblíbené oblečení: triko, nátělník a tepláky
Oblíbená činnost:psaní, čtení, kamarádi a kamarádky, smích :D a když mám náladu-blog, ale také můj PES
Oblibený časopis: Bravo
Oblibený sport: běh, plavání, potápění, kolo, badminkton, basket, hokej, florbal, FOTBAL
Oblibené pití: soda stream ♥ (viz. zítra)
Oblibené jídlo: pizza, hranolky, langoš, grilované kuře, steak, chorvatský chléb, bramborový placek...
Oblibeny zvire: pes,vlk, kotata..
Oblibeny film: Rozbřesk, Piráti z karibiku, Šmoulové, Titanic
Neoblíbené oblečení: čepky
Neoblíbená činnost: vstávání, domácí práce
Neoblibený sport: vybíjená
Neoblibené pití: vincentka...
Neoblibené jídlo: játra, jitrnice- to se už asi nikdy nezmění :d a taky drštková
Neoblibený živočich: velcí pavouci,
1 věc co se mi na sobě líbí: oči
1 věc co se mi na sobě nelíbí: vlasy
Zavislosti: pc, knihy, sladkosti-hlavně chipsy, kousání kůžičky :D , mluvení... :D :D

Která baňka je nejhezčí?

24. prosince 2011 v 9:35 | Antonie
Která baňka se vám líbí nejvíce?


MINIUNI

6. listopadu 2011 v 18:59 | Antonie
Můj názor na miniuni? A proč právě na tohle? Jak mě to napadlo? otázky jsou zodpovězeny v celém článku.

Památka zesnulých

2. listopadu 2011 v 18:28 | Antonie
Památka zesnulých.Je to 2.listopadu. Je to zřejmě myšleno jako náhrada za americký Halloween.Je mi líto,že zde nemáme Halloween.Dívala jsem se včera na zprávy a moc se i líbilo jak tam byli v maskách a ta výzdoba atd.
Já jsem zapálila 5 svíček na počest zesnulým.Stále hoří a mě se to moc líbí.Proto jsem to nafotila a nejhezčí fotky uvidíte v celém článku :).

Můj názor na moře

4. září 2011 v 16:41 | Antonie
Pod pojmem moře si asi každý vybaví nějakou vodní plochu s velkým obsahem soli.Ano je to pravda,ale moře není jen o soli.Skrývá se tam mnohem více. Například mušle, mořské okurky, korály a nejrůznější druhy ryb.Dotedka jsem o tom nevěděla.Každý by se měl jednou u moře potápět se šnorchlem a ploutvema a prozkoumat dno.Já tam třeba nalezla i obří cihlu a různé blbosti.A o tom to je. Moře skrývá různá tajemství a proto stojí za to ho prozkoumat.

Otázka: Váš názor na moře?

napsáno:4.9.2011

číst nebo nečíst?

4. srpna 2011 v 17:17 | Antonie
Nevím jestli jste si toho všimli,ale snažím se o lepší a kvalitnější články.Bude tady aspon 1 článek denně,ale bud o něčem. Někdy můj deník,ale někdy moje rady a tipy.Chci se omluvït,jestli v tomhle článku budou chyby-sorry.Jsem na pc u babičky a neumím tu moc psát :D .Trapas že? :D
Ted už ale k článku.Je zaměřený na knihy.Mnoho lidí rádo čte a já k nim patřím.Knihy přímo miluju.Některé mě baví a některé ne,ale to je jasné.
Tenhle článe¨k ¨bude o vzhle¨du knih.aneb podle čeho si knihu vybíráte.
Jistě, když slyšíte že harry Potter je moc úspěšná a dobrá kniha, tak si ji přečtete.ae co ostatní,obyčejné knihy? Já je vybírám podle přední strany.: Nemělo by se to dělat, protže podle vzhledu se nemá nic a NIKDO posuzovat(to mám vyzkoušeé :D).Ale já se 1. podívám na obal.pokud je hezký a zaujme mě, knížku čtu.A když mě obal nezaujme, třeba tu:. Nakouknu dovnitř.Podívám se ja je velké písmo, vzhled atd.Jestli ani to mě nepřesvědčí, otčím knihu.Většinu bývá na zadní straě napsané o čem je kniha.kousek si přečtu a pak se rozhodnu.

Otázka provás:PODLE ČEHO VYBÍRÁTE KNIHY?
Líbí se vám tenhle článek?
A taky poučení: Nic nesudte podle vzhledu! Nic totiž není jak se na 1. pohled zdá.

Můj názor na...Leelee Sobieski

10. června 2011 v 20:44 | Antonie
Dneska má tato herečka narozeniny.Poprvé jsem ji viděla ve filmu Johanka z Arku.Moc se mi zalíbila a proto jsem hledala další filmy s ní.Pak jsem viděla např.Skleněný dům.Moc dobrý film.Nebo Z džungle do džungle.Musím říct že je skvělá herečka.

Můj názor na........Den dětí ♥

1. června 2011 v 16:50 | Antonie
Den dětí mám celkem ráda.Ve škole jsme psali test.Chtěli jsme přemluvit at ho nepíšem když je den dětí, ale psali jsme.Přemluvili jsme učitelku at to hned oznámkuje.O jaký šlo předmět? O přírodopis.Totálně jsme ho podělala a tak mi vycházelo 2-,Jenže...já na vízo nechtěla 3!!!
A víte co? Z testu jsem dostala 1!!!!Takže na vízo budu mít 2!!!!!Byla jsme tak štastná, kámošky potvrdí :D.No takže den dětí miluuju, všechno se mi dneska daří a mám super den :).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Otázka for you: MÁTE RÁDI DEN DĚTÍ? STALO SE VÁM DNESKA NĚCO DOBRÉHO NEBO DEN D?

Můj názor na.....Justina Biebra

1. května 2011 v 13:22 | Antonie
Nejdřív jsem ho neměla ráda,protože vypadal jako gay.Ale pak jsem byla u kámošky a ona pustila jeho písničku.Pak jsem se do té písničky zamilovala a poslouchal ji doma furt.Potom dlouho nic....
Poto, jsem měla jeho písničky v mobilu.Tak jsem ho začala poslouchat a pak i na youtube.A ještě to potrvrdila zrzka když dala na blog jeho písničky :).No a od té doby ho poslouchám a jeho písničky miluju.A patří mezi moje nej zpěváky.

Justin Bieber-Pray:

Nádherná písnička ♥


Otázka for you:VÁŠ NÁZOR NA JUSTINA BIEBRA?

Pálení čarodějnic

30. dubna 2011 v 20:52 | Antonie
Pálení čarodějnic (také Filipojakubská noc, Valpuržina noc nebo Beltine) se odehrává v noci z 30. dubna na 1. května. Jedná se o velmi starý a dodnes živý lidový zvyk a zvláštní svátek. Tuto noc se lidé schází u zapálených ohňů a slaví příchod jara. Na některých místech se staví májka.
Noc z 30. dubna na 1. května byla pokládána za magickou. Svátek se původně pravděpodobně slavil o úplňku, jenž byl nejblíže dnu, nacházejícímu se přesně mezi jarní rovnodeností a letním slunovratem. Lidé věřili, že tuto noc se čarodějnice slétají na čarodějnický sabat a skutečně je tato noc jedním z největších pohanských svátků. Lidé také věřili například v otevírání různých jeskyní a podzemních slují, ve kterých se daly nalézt poklady.
Na ochranu před čarodějnicemi (původně před zlými duchy a démony obecně, čarodějnice jsou až výsledkem inkvizičních procesů) se na vyvýšených místech zapalovaly ohně. Postupem času se z těchto ohňů stávalo "pálení čarodějnic". Zapalovala se smolná košťata a vyhazovala se do výšky. Popel z těchto ohňů měl mít zvláštní moc pro zvýšení úrody. Někdy se rozhrnutým popelem vodil dobytek k zajištění plodnosti, jindy se přes oheň skákalo kvůli zajištění mládí a plodnosti.
Zvyky a tradice českých vesnic vychází přímo z pohanství, oslavy přírody byly silně ovlivněny křesťanstvím, které se snaží pohanství vykořenit.
Podobný svátek se slaví v mnoha jiných evropských zemích (Slovensko, Skotsko, Irsko, Wales, Švédsko, Finsko, Polsko, Německo). Různé země označují tento svátek různými jmény.

Zdroj: wikipedie

Speciál-VELIKONOCE

24. dubna 2011 v 13:32 | Antonie
Velikonoce? co si pod tím většina holek představí? Asi to že dostanou na zadek :D

Ale třeba já se celkem těším, ale bojím se :D.
Kluci nás ,,zbijou" a ještě za to něco dostanou to jsem si myslela, jenže prý musíme mít zdravé nohy.Takže se to budu snažit zítra takhle brát a bude to SNAD v poho.

Můj názor na.....neděle

17. dubna 2011 v 18:46 | Antonie
Ach jo.Dneska je neděle a zítra zase do školy.- to si asi myslí většina školáků v neděli.Já mám názor na neděli různý.Někdy totiž uklízíme a jindy v sobotu.Nebo si někdy myju hlavu.Takže pro mě je neděle divná :D.Třeba dneska jsme byli na kole a fotila jsem starým fotákem.Ted bych chtěla být fotografka a spisovatelka :) doufám že se fotky povedou, jelikož jsou na film.No a je to divné, ale těším se do školy.

otázka for you: JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR NA NEDĚLI?

Můj názor na Japonsko

7. dubna 2011 v 19:06 | Antonie
V Japonsku byly silné zemětřesení.A po dlouhé době dneska bylo další.Proč? To je otázka!Proč to jen matka země dělá? Nevím, ale vím, že tekhle může začínat konec světa.No....je mi Japonka moc líto.A ráda bych jim pomola.Myslím že se dá poslat nějaká smska, ale nemám kredit :(

Ps.:Jaký je váš názor na to co se tam děje?

2012-OBÁVANÝ KONEC SVĚTA

22. března 2011 v 18:45 | Antonie
Mayové jsou původními, tak trochu tajemnými, obyvately Střední Ameriky (zhruba na území dnešního Mexika). Tento národ zde existoval po mnoho tisíc let (cca 2000 př. n.l. až 1541 n.l.) a dodnes nikdo neví, proč tento vyspělý národ zanikl. Existují mnohé teorie o jejichy vyhynutí - od ničivého zemětřesení, přes kosmické záření až po prosté vyhladovění v důsledku snížení produkce potravin. Je to právě čas, který hrál v mayském myšlení klíčovou roli. Z tohoto důvodu byl sestaven kalendář, který až neuvěřitelně přesně dokáže předvídat přesnost měsíčních cyklů a přesné místo a čas zatmění Slunce. Mayský kalendář končí v pátek 21. prosince 2012 (čtyři ahau tři kankin). V tento den má nastat konec věku, konec světa tak jak jej známe.

Jak určili rok 2012?

Jeden velký koloběh Mayského kalendáře trvá 5125 let. Mayský kalendář začíná datem 3113 před n.l. a končí právě roku 2012 n.l.. Problém je v tom, že dny se na zemi za tuto dobu zkracovaly, či prodlužovaly a nebyly počítány tak přesně jako nyní. Taktéž nemůžeme vědět jak přesný je náš rok - náš kalendář se počítá od narození Krista, což odpovídá roku 0, ale nikdo s jistotou neví, zda počítáme správně, zda již dávno rok 2012 nebyl. Taktéž nemůžeme vědět, že se jak a kdy začali počítat Mayové. Nevíme, jak přeně určili rok, ve kterém se nacházeli a kolik to bylo skutečných let od roku 3113 před n.l.. To jsou základní nedostatky, které vyvrací přesnost Mayského kalendáře. Kalendář sám o sobě může být přesný, ale počítání let na zemi již tak přesné není. Také můžeme zpochybňovat pravost, či přesnost kalendáře samotného. Že skončili v roce 2012? No a co jako?! To měli psát kalendář do nekonečna? Prostě již neměli místo na pokračování, tak to ukončili, neměli žádný cíl udělat kalendář do konce světa, ale prostý kalendář, končící tehdy, když jim došlo místo. To může být taky jedna z teorií.Můj názor:Já nevím,jenže se to blíží a já se bojím.Bojím se protože nejsem připravená a co když opravdu zemřeme a zase bude všechno odzačátku?A co když se země bude ničit pokaždé v roce 2012?A jak se furt válčí,zabíjí atd. tak jako....my zničíme svět do té doby sami(myslím lidstvo)

Váš názor:Pls napište váš názor

můj názor na picnik.com

20. března 2011 v 11:37 | Antonie
Moje upravená fotka z picnik.com:

Takže můj názor na tu stránku?Je to celkem dobrá stránka, ale vadí mi že je to anglicky :D ale zkuste si to D jo a na fotce vypadám blbě :D

Můj názor na sníh

19. března 2011 v 11:36 | Antonie
Dnešní moje téma je SNÍH.Jak mě to napadlo? Ráno se podívám a venku je bílo.Ne moc, jenom takový poprašek :D .Ale je tam!Když jsem byla na lyžáku sníh jsem milovala a když jsem přijela tu tak tu nebylo skoro nic.No za týden jsem už chtěla teplo, tak mě to přešlo :D.Jenže pak jsem zase vzpomínala jak sníh miluju a hlavně lyže :).A dneska když se kouknu na sníh?Chci ho zpátky, ale zároven se těším na léto :).
Takže zimu miluju.Miluju lyže a baví mě sánkovat :) A co vy?
Dnešní otázka:JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR NA SNÍH?

Můj názor na DÉŠT

16. března 2011 v 16:51 | Antonie
Zrovna u nás prší, tak mě to napadlo.Já mám názor na déšt pokaždé jiný.Ale zvlášt mi vadí když někam jdu pěšky a nemám deštník.No ale když jedu autem tak mi to neva.Ale miluju vůni mokrého písku :) .Na škole v přírodě asi ve 4.třídě jsme byli na koních.A pamatuju si že s holkama jsem tam lítaly a tančily v dešti.Chtěly jsme být mokré.Takže tam jsem déšt milovala.Ale záleží na situaci....Třeba letní deštík je taky dobrý, zvlášt po suchých dnech

Otázka pro vás: JAKÝ JE VÁŠ NÁZOR NA DÉŠT?

Můj názor na můj blog!!!!!!

11. března 2011 v 18:40 | Antonie
Takže....je tu 1.článek v téhle rubrice.Možná se trochu více rozepíšu.
Otázka for you:MÁM ZRUŠIT BLOG?A víte proč se ptám?Zdá se mi že tu jsem zbytečně.Chodí tu jenom sb a nic nepíšou.Nebo píšou obíhám.Nebo tu je někdo a ten někdo napíše jenom: hezký blog.To vážně naštve.Pak si myslím že tu jsem zbytečně.Dělám anketu a jsou tam jenom 3 hlasy a z toho 1 je můj.Prosím vás o to aby jste napsali o čem mám napsat svůj názor...a nikdo to nevyplní!!!!Ani sb!!!Pak se mi zdá že to nikdo nečte!!!!Pak to ani nemusím psát.Skoro nikdo tu nechodí a nečte moje články.Jo někdo jo, ale....je vás málo.Prosím vás o pomoc.Pokud to čtete chci vás o něco poprosit.Dejte si reklamu na můj blog, přilákejte mi tu lidi a já vám udělám 2 jmenovky.Prosím vás o to!Pls poradte:JAK SI MÁM ZVÝŠIT NÁVŠTĚVKU?MÁM ZRUŠIT BLOG?
Byla bych ráda aby se každý nad tímto článkem zamyslel a napsal komentář.pp

Takže...pište nápady

10. března 2011 v 8:51 | Antonie
Takže mám new rubriku a chci napsat na něco svůj názor, ale nwm na co.Pls napište mi téma.

Anketa!!!

9. března 2011 v 17:22 | Antonie
Potřebuju radu.Chcete tady fotky mojeho psa?

Nová rubrika

7. března 2011 v 20:29 | Antonie
Do této rubriky budu skoro každý týden přidávat můj názor na dané téma :)
 
 

Reklama