Deník

A je to tady...

21. prosince 2012 v 18:53 | Antonie
Tak, ano jednou to muselo přijít. A víte co? Mrzí mě to více než vás. Dlouho jsem tady nebyla, prakticky od září. A za tu dobu jsem ztratila i to málo lidí, kteří tady pořád chodili. A myslím, že to už nemá cenu... Stále nějaké pozastavování, omlouvání, dohánění...
Když jsem si před pěti lety založila blog, nevěřila jsem, že mi to vydrží tak dlouho. Tehdy to bylo ještě na stránce websnadno. Té stránce dávám mínusové body, nelíbí se mi tam moc. No a pak jsem nějakou náhodou, ani nevím jakou, narazila na blog.cz a hned si založila tento blog. Z počátku byl jednoduchy, obyčený. Znáte to - photoshooty celebrit, bleskovky, řetězáky atd... Letos, možná i loni, jsem se snažila své články zlepšit. Začala jsem točit i videa, ale... některým lidem se to nelíbilo a tak mě to celkem i odradilo. Videa už točit nebudu, ne tady. Potom jsem dostala nápad, že bych tento blog změnila a byl by o kosmetice, oblečení, líčení. Ale.. tohle nadchnutí mi také nevydrželo moc dlouhoo.
Ani nevíte, jak těžké je pro mě psát tyto řádky. Tyto poslední řádky... Když s někým, nebo nečím strávíte čtyři a půl roku, nedá se na to jen tak zapomenout. Ale je to složité. Nemám nápady na články, na blog nemám čas. Jsem už ,,zkušená" deváťačka a letos toho mám více, než kterýkoliv jiný rok. Ale i přes to jsem teď spokojená. Dalo by se říct, že jsem teď šťastná jako nikdy. Vycházím skvěle se svou rodinou, mám úžasné přátele, na které je spoleh. A já věřím, že s odchodem na střední školy to nekončí. Život jde dál ...
Víte, možná, že mě někdy něco osvítí a já budu chtít psát dál. Možná, že se někdy vrátím. Kdo ví, co se mnou bude za 5, 10, 15 let? Možná skončím jako bezdomovec na ulici. Ale možná budu mít skvělou práci, přítele (popř. manžela a děti), svůj byt a budu navštěvovat má vysněná místa. Možná, že někdy... Ale dost. Jsou to samá možná...:D
Samozřejmě, psaní povídek. Letos to jsou tři roky, co píšu. Je to můj největší koníček a má láska. Už dvakrát jsem s tím chtěla seknout, ale nejde to. Je to jako nějaké poutoo... No, takže s psaním nekončím - nikdy. Budu psát dál, možná si o mě někdy někde ještě přečtete. :) Možná je trochu zbabělé, že takhle utíkám.. Chtěla jsem svůj blog zdokonalovat, někam to dotáhnout. Byl to jeden z mých snů. Ale asi se něco změnilo.... Možná já...?
No, kdyby jste někdo chtěli můj e-mail, můžem si psát přes něj. :)
Ale teď už dost! Vím, že svou častou absencí jsem ztratila asi všechny své čtenáře a nikdo už tu nechodí. Ale pro hrstku těch, co zbyli... musela jsem se s vámi rozloučit. Bolí to.. Ale kdybych blog nechala stát bez rozloučení, nikdy bych si to neodpustila. Takže... musím jít, než bude celá klávesnice mokrá..:D :( Tak teď už vážně sbohem, vaše milovaná Antonie...

Snad někdy příšte....

ps.: měla jsem to tu moc ráda, budete mi chybět. Můj blog mi bude chybět. ¨♥ Zbohem.

Počasí pod psa...

7. října 2012 v 20:21 | Antonie
Aprílové počasí. To je počasí, které by většinou mělo být v dubnou, prostě na jaře. Jednou má být zatažená obloha a má pršet. A po druhé zase obloha plná malých mráčků a mraků a svítí slunce. Ale tohle přesně se děje teď, v říjnu. Včera bylo teplo, stačila mikina a svítilo slunce. Ale dnes? Lije a ne a ne přestat. Na venčení jsem musela mít bundu. Ne, že by mi to vadilo. Já mám déšt moc ráda, zvlášt když ten deštivý den můžu strávit doma a dívat se třeba na Formuli! :D Alonso vypadl.. A vyhrál Vettel! :)) Komu jste fandili?

Karlov, Malá morávka, Jeseníky

11. srpna 2012 v 14:12 | Antonie
Ano, ano, ano! Je to tady. Po dlouhém roce jedu zase na chatu do Jeseníků. Není to naše chata (bohužel), jen si tam vždy rezervujem pokoj na týden. Jezdím už tam nějakých 10 - 12 let. :))

Víte vy co je to týden na horách? Týden v lese. Týden vůně hřibů.... ♥

ÁÁÁch.... :)) Bye bye...

Giveaway u Suši !

9. srpna 2012 v 15:04 | Antonie
Určitě znáte různé giveaway! Je to soutěž, kde máte za úkol něco udělat nebo vyplnit a můžete vyhrát hmotnou cenu.!

A Suši má jako výhru 1.díl Hunger games! Já film neviděla a knihy nečetla, ale první bych chtěla asi přečíst knihy. Mrkněte, třeba vyhrajete zrovna vy . :))

Je tady poslední den v červenci! :D

31. července 2012 v 11:00 | Antonie
Je tady poslední červencový den a já si nemůžu nechat ujít shrnutí za všechny července v existenci tohoto blogu" :D

červenec 08: 34 článků
červenec 09: 278 článků - páni, to jsem byla nějak aktivní. Co to bylo, kusovky? :D
červenec 10: 80 článků
červenec 11: 21 článků
červenec 12: tohle je 14. článek


No tak nevím nevím. Teď o prázdninách nejsou články nic moc, to přiznávám. Je tu převážně nuda a mrtvo. Ale v srpnu budu jen asi 2 týdny pryč, tak čekejte něco lepšího! :)) Chystám překvápko v podobně nové knihy, kterou píšu. :))

Hit léta a tábora 2012

30. července 2012 v 16:45 | Antonie
Jak jistě víte, v pátek jsem přijela z tábora. Fotky stále nejsou, ale až budou hned je tu dám:)) Stále se mi stýská a nudím se. :D A to už jsem ujela na kole 13 km, byla na veterině se psem, v obchodě, u babiček atd... :D Ale stále se nudím.
Co jsme poslouchali? Bylo toho spousty, ale absolutním hitem pro mě je toto:
Je to písen Žijem len raz. Před táborem jsem jí asi 2x slyšela, ale vůbec mě nezaujala. Kámoš ji měl na mobilu a tak jsem ho furt otravovala, no co, potřebovala jsem ji slyšet aspoň 5x denně. ♥♥♥

Jak se vám líbí? Co je pro vás absolutním hitem léta?

Tábor ...

27. července 2012 v 19:52 | Antonie
Tak, jak jistě všichni víte byla jsme týden na Karate táboře. Byla jsme tam loni a moc se ¨mi líbil a tak jsme jela znova. Ale oproti lonšku to nebylo nic! Letos to bylo to nejlepší, co jsem zatím o prázdninách prožila. Plno úžasných kamarádů...
Co jsme dělali? Cvičili jsme nějaké katy, stříleli ze vzduchovku, luku, Zkoušeli s jo, shurikeny, nunchaky...
A taky se konala(opět) miss. Dělaly jsme modní přehlídku - chůze, účes a něco předvést. Vyhrála jsme 2.místo! :))
Bohužel fotky ještě nejsou, potom je tu dodám :))
A naše družstvo - tygři- vyhráli 3.místo, tak jsme byli moc rádi.

BYL TO TEN NEJLEPŠÍ TÁBOR NA SVĚTĚ A POTKALA JSEM TAM TY NEJLEPŠÍ LIDI. PŘÍŠTÍ ROK POJEDU ZNOVA ( možná to bude v Itálii) A POJEDU TAM I DALŠÍ ROK A DALŠÍ A DALŠÍ A DALŠÍ... A OD ZÁŘÍ BYCH CHTĚLA CHODIT DO KARATE, POKUD TO VYJDE. :))

Odjezd na tábor

21. července 2012 v 9:05 | Antonie
Ano je to tady, dnes v 10 hodin ráno odjíždíme ( s bráchou) na tábor. Vracím se v pátek, takže je to jen na jeden týden. Téma tábora je karate, ano smějte se. :D ale byla jsme tam loni a ten tábor mě naučil nebýt takový srab. :D Navíc karate se tam nedělá každých pět minut. :D
Článek jsem přednastavila asi jeden nebo dva, moc času jsem neměla. :D Tak pápáááá...


Co děláte nebo jste dělali zatím vy?

Bye, bye, bye...

30. června 2012 v 20:05 | Antonie
Proč takový nadpis? Nebojte, není to konec blogu. Je to začátek PRÁZDNIN. Což znamená, že spousta z vás bude v létě pryč. Ať už na horách, na chatě, u známých, na bazéně, v kině, nebo u moře.
A já právě teď, když to čtete, jedu k moři. Jedu do Chorvatska, ale nebojte, články jsme přednastavila. :) Snad se tady v létě nebudete nudit, protože já chystám pár speciálů na léto! :)
Pár fotek místa, kde se budu od zítřka koupat:

Konec školního roku... předposledního:)

19. června 2012 v 19:17 | Antonie
Omlouvám se, že jsem se delší dobu neozvala, ale až do dneška se mohly uzavírat známky, jelikož příští pátek je vysvědčení. No, nakonec jsme to zkazila.. Mohla jsme mít dvě 2, šanci jsme dostala. Ale... Nezvládla jsem to, ano sicee se snaha cení, ale... Takže budu mít pět dvojek. Ano, na osmičku je to super, ale pro mě ne... No, ale světlo je na obzoru! Blíží se prázdniny. Teď, když jsou uzavřeny známky, budu tady častěji.

Co budete mít na vysvědčení vy?

Uzávěr známek...

31. května 2012 v 18:42 | Antonie
Možná trochu pozdě. Začala jsem se totiž snažit až teď, na konci roku. Vychází mi asi šest dvojek a jedna (bohužel!) trojka. A to kvůli tomu, že ať udělám cokoliv, je to špatně. Ať se snažím, vždyť to výjde vniveč. Strašně jsem se začala snažit a učit. Jenže pak mě to prostě přestalo bavit a já se neučila, pak zase začala a bla bla bla... No a dnes jsem dostala čtyřku, což pro mě byla podpásovka. Úplně čára přes rozpočet. :D Možná teď zním trochu divně, ale mám nervy a hlavně hlavu plnou myšlenek, které jednou plují doprava, podruhé doleva. A stejně si směr nevyberou. Snad je tady někdo, kdo mě pochopí. Když už já sama sebe nechápu...

Sladkých 20 + 20 :D

21. května 2012 v 21:07 | Antonie
V sobotu jsme měli párty mamka slavila tolik ↑ roků. :d pomáhla jsme mamce s přípravou jídel a roznášením :) . A měla jsme proslov, při kterém jsem se ovšem rozbrečela.... Tady je jedna fotka z oslavy:

Přehled tohoto týdne :) 8. - 11.5.2012

11. května 2012 v 17:09 | Antonie
V úterý, státní svátek, jsem byla v arboretu - Nový dvůr. Nafotila jsem krásné fotky, bohužel od dědy na foťák, takže dodám později. ;)
Potom jsme zajeli do bunkru Křižovatka a Alej. Byl totiž den, kdy před 67 lety skončila druhá světová válka. Lidstvo se radovalo a slavilo.Fotky z bunkrů:

Hodné počasí, hodné ! :D

6. května 2012 v 15:55 | Antonie
Nadpis snad odpovídá za vše. Teda, ne že bych počasí cvičila.. :D Ale včera jsme byli u tety na zahradě a grilovali jsme maso. Modlila jsem se ať počasí vydrží a naštěstí mě poslechlo. Hrála jsem s bráchou a mými synovci fotbal, vibišu, vyvolávku. :D Pak jsem si házela s Arinou s míčkem. Taky jsme musela obejít celé pole, protože jsem tam kopla balon. :(
No a málem nám utekl králíček. :D Naštěstí jsem ho chytla.
Večer jsem venčila Endyho s kamarádkou. Byly jsme tam hodinu a lítaly blesky. Ale ještě nepršelo. To až, jak naschvál, když jsem přišla domů. :D
Večer byl hokej. Náš druhý zápas, který jsme prohráli. :( 4:1. Fandila jsem jim, ale tak snažili se a to je důležité. Další zápas hrajeme až zítra s Norskem. Vsázím, že vyhrajeme 2:1 ! :D Vaše sázky?

Jednou prší, pak zase svítí slunce... Já myslela že April už byl :D

5. května 2012 v 11:51 | Antonie
Tak, nadpis snad odpovídá za vše. :) Včera u nás půl dne propršelo, nebo spíše prolilo? :D A dnes... Zatím svítí sluníčko a je teplo. Klepu na dřevo ! :D Tohle jsem nafotila včera:

Tohle bylo večer, když slunce zapadalo a já venčila Endyho s kamarádkou :

Poslední dubnový den? skvělý!

30. dubna 2012 v 16:10 | Antonie
Komu by to nedošlo, dnes je poslední dubnový den. Ano je to tak. V roce 2012 jsme prožili již 4 měsíce. Pořád mi nejde do hlavy, jak to tak rychle utíká...
Dnes jsme byli se školou v kině na Nickyho rodina.:
Neuvěřitelné vyprávění o záchraně více než šesti set českých dětí židovského původu anglickým bankovním úředníkem Nicolasem Wintonem a jeho přáteli v roce 1939.
To, co pan Winton udělal bylo úžasné a má můj obdiv! Film je smutný a byly chvíle, kdy se mi chtělo brečet. Ale film na sto procent doporučuju!
Po skončení jsme se byli nuceni vrátit do školy. A důvod? V pátek a dnes ráno se sbíralo oblečení pro charity. Naše třídy vyhrála první místo!!! Tudíž třípatrový dort! (foto dodám)
Musím říct, že byl výborný a že jsme si ho zasloužili! :)
Dnes odpoldne jsme byli v Takku a mám nové triko ( foto dodám) .
Nyní je čtvrt na 5. Dnes jsem byla s kámoškou skoro na hoďku venku, ale jelikož je strašné horko a já nehodlám sedět doma, tak ven ještě půjdu! Další článek a to fotky, které jsme slíbila, čekejte zítra.
Co chystám:
Rezenze na můj nový lak na nehty
Upoutávka na můj nový blog
Fotky mých nových věcí

Neděle 29.4.2012

29. dubna 2012 v 11:11 | Antonie
Ahoj. Omlouvám se, že jsme tady v pátek nebyla, nic zajímavého se nedělo. Akorát odpoledne jsme byli v Globusu. Koupila jsem si fialový lak na nehty + knížku Útěk z tábora smrti. Chcete foto?
Včera byla sobota - tudíž každotýdenní úklid. + navíc jsem si uklidila na stole a ve skříni. Když budete chtít, pochlubím se fotkou ! :D Odpoledne jsme jeli s rodinou na výlet na kole. Nebyl nijak dlouhý, protože brácha si musí zvykat. Ale i tak mě bolely nohy a byla jsem spocená :/ :D . Doufám, že zase pojedeme v úterý - státní svátek ♥ .
K večeru jsem pak byla s kamarádkou venku. :)
Co mám v plánu dnes? Vlastně ani nevím. Vstávala jsem cca před půl hoďkou, takže půlka dne v pr... :D Odpoledne si určitě umyju vlasy. Potom musím psát články do těch magazínů a taky budu číst. A určitě půjdu ven :) Kdo by dnes seděl doma, že jo? :D A váš plán na dnešek?
Foto v celém článku :)

škola, škola, škola... Hurá! :D

26. dubna 2012 v 18:03 | Antonie
Občas přemýšlím k čemu mi jednou škola bude. :D Včera jsem dostala z matiky z testu 4. Jen 5 bodů z 20... :( Ach jo. Dneska 2 ze zeměpisu - orientace. Přepadovka :D Jen proto, že jsem se bavila s kámoškou... :D
Poslední dobou tu nejsou smysluplné články jen deník. No nic moc se mi poslední dobou nehoní v hlavě. Jen články pro internetový magazín. Teď navíc píšu pro další magazín, takže práce až až.
Zítra naštěstí žádný test, což je úplně BOŽÍ! :D Ráno jdeme zase za dětičkama do školky. :)
Jééé nevím co psát. Je nuda. Venku sluníčko a já sedím doma... :( :DDDD
No nic já se loučím, dnes čekejte alespoň jeden článek! :)))

1. Kuzma! :)

25. dubna 2012 v 19:55 | Antonie
Dnes byla první kuzma, oficiálně tedy druhá. Ale já tam byla dnes po prvé. Je nás tam dost, co nás tam bylo loni a docela dost nových! :)
Cvičili jsme staré povely jako je sedni, lehni, ke mě, zůstaň atd... Endymu to celkem šlo. Taky jsme si zajeli překážky. Nyní mám dva cíl se svým psem, co ho chci naučit do konce kurzu. :)
Po skončení jsme si, jako pokaždé, povídali. Povídali jsme si hodinu a půl. Bylo to fakt super. Takhle jsem se dlouho nezasmála ! :D Potom tu dám video, pokud mi to kámoška dovolí. :))))
O známkách ani nepíšu ! :D Až zítra. !
Otázka: Co váš dnešní den?

24.4.2012

24. dubna 2012 v 19:30 | Antonie
image host
Ahoj. Jak víte hledala jsem stálé čtenáře blogu - sb. Zatím vás je 11, což je super. Chceš se taky přidat? Tady.
Také jak víte, píšu pro internetový magazín. Vyšly mi již dva články. Chcete je vidět? :

23.4.2012

23. dubna 2012 v 17:49 | Antonie
Ahoj! :D Jak se dnes máte? :)))
Známky z pololetky dostaneme nejdříve ve středu, takže se mám super :D . Dnes ve třídě bylo poměrné ticho, což není zvykem. Nevím co se stalo.
Odpoledko - výtvarka - celkem uteklo. Teď máme kreslit jeden z měsíců roku do kalendáře. Nejhezčí se vyberou do nemocnic... S kámoškou kreslíme Leden - Nový rok. Pak tady mám obrázek... :D
Jinak zítra v dekorativních technikách budeme dělat smažený sýr a hranolky, tak se těším. Už teď mám hlad. :)

Co jste dnes dělali vy?

Partička 18.4.2012

22. dubna 2012 v 16:34 | Antonie
Je tady očekáváný článek o Partičce. :) Takže začínala v 21:00, ale já s ní měla sraz už ve třičtvrtě na 8. Sedly jsme si do 3.řady, protože jsme měly VIP lístky :) . Jenže jsme měly hodinu čas a tak se muselo čekat.
Po půl hodině začali baviči chodit po ,,balkéně" a chystat se. Nemohla jsem tomu uvěřit. Na Partičku se dívám od Listopadu a mým snem bylo ji vidět na živo. :)
No a v 21:01 už byli na podiu ♥ . Moderoval to Aleš Háma a DJ dělal Dalibor Gondík. Byla to strašná sranda..:
Videa v celém článku.

17.4.2012

17. dubna 2012 v 20:03 | Antonie
Dnešní den ušel... Ted jsem byla asi na hodku venku :D .
Zítra budu vstávat asi v půl 5 :( :D ... Jedeme společně s devítkama do Osvětimi! Foťák si neberu (nefunguje :D ) ale pokusím se fotit aspoň na mobil.
A večer v 9 jdu na přímý přenoc Partičky. Tak se těším :) Doufám, že budu mít od všech autogram :))).
No a ve čtvrtek na 7- Už se vidím :D v tělocviku usnu :D

Pp ozvu se asi až ve čtvrtek...

16.4.2012

16. dubna 2012 v 17:08 | Antonie
Páčko! :D Jak se máte? :D Dnes ve škole celkem pohoda, až na to, že jsem zaspala! :(
Dostala jsem : 1 z aj ze čtení , 2 z matiky z testu, 1 z němčiny z rozhovoru. A psali jsme test z čj - l to bude na 1. a test z chemie ze kterého budu mít 3... :( :D
Ve výtvarce jsme dodělávali pouzdro a pak si třídili svoje obrázky..
Jinak jak víte, píšu pro internetový magazín. A teď bych také chtěla psát pro stmivani.eu. Jenže já celke často píšu překlepy. Takže se budu muset učit psát :D . Jinak předevčírem jsem napsala úvahu a dnes jsem ji dala učitelce na hodnocení. :) Dneska píšu další úvahu s tématem: Jaké by to bylo být klukem?

Chcete být zapsáni jako stálí čtenáři blogu? Něco jako sb. Zapisujte se zde.

Den na dvě věci

12. dubna 2012 v 16:57 | Antonie
Podle názvu článku poznáte, že jsem neměla jeden z nejlepších dnů. Určitě by bylo lehčí napsat: ,,den na hovn* " . Ale i tak to určitě pochopíte..
Z češtiny se rozdávaly známky. Známky z včerejšího testu, ale také známky z testu asi před měsícem! Jelikož mi vychází celkem dost dvojek, modlila jsem se, aby alespoň tohle dopadlo dobře. Asi jsem se modlila málo. Dostala jsem 1, 1, 3, 4, 5. Ano všechno kromě dvojky....
No jenže další hodinu byla němčina a já dostala tu chybějící dvojku. Takže teď nechci tak půl roku vidět žádné známky. Jenže bohužel hned zítra píšeme test. Ale ten bude z literatury a dostali jsme přesně otázky, které tam budou. Navíc už to umím, takže se chystám to napsat na 1 ! :)
Ale tak co, VŽDY MŮŽE BÝT I HŮŘ....


A co váš dnešní den?

Velikonoční pondělí :) !!!

9. dubna 2012 v 9:53 | Antonie
ahojte, jen jsem vám chtěla popřát veselé velikonoce a ať vás kluci pořádně vyšlehají. Budete dnes doma? Já za chvíli pojedu asi pryč, ale k večeru se vám ozvu. Pp :)

2.4.2012

2. dubna 2012 v 17:42 | Antonie
Dneska byl super den ;) . Učili jsme se jen první hodinu. Potom bylo v naší škole předávání cen za výtvarnou soutěž + koncert sboru. po předání jsme chtěly udělat rozhovor s Martinem Djedarem, ale nepřijel :( . Takže jsme dělali rozhovor se starostou, s´hejtmanem a panem M. Skácelem - moderátor. Celý ten rozhovor vyjde ve školním časopise a možná ho pustíme do rozhlasu ;) . Chcete ho i tady?
Dneska nebo až zítra tady dám fotky s kámoškou a moje nvé šaty ♥ .

Navstevnost za minuly tyden (26.3. 2012 - 1.4. 2012) je:
Pondeli: 27
Utery: 29
Streda: 34 -díky
Ctvrtek: 34 - díky
Patek: 25
Sobota: 26
Nedele: 30

Celkem: 205 -děkujíííí :*

tady pls hlasy pro dívku č. 12 - je to už 3.kolo. Stačí mi 3 - 4 hlasy a mám jistý postup ;) ...

1.Duben - Apríl

1. dubna 2012 v 20:52 | Antonie
Ahoj, tenhle víkend byl teda fakt nabitý :D . Včera jsem šla ve 2 hodiny za kámoškou na oslavu jejich narozek ;) . Jeli jsme do Tesca, do Lidlu, do Mc Donaldu. Večer jsme si hrály na ,,modelky" :D a pak měly diskotéku. Bylo to úžasné. Potom tu ám pár fotek, pokud nebude proti ;). Dneska jsme jeli na Čeladnou na chatu ke strejdovi. Byl to sice nabitý víkend, ale úžasný, děkuju :* .
Jo a taky si postěžuju. Na můj blog chodí kluci ze třídy. Ale víte co? Místo toho, aby třeba natočili lepší video nebo napsali lepší článek, tak se budou smát těm mojim. :D No jo, nic lepšího neumí, že? :D Místo toho aby udělali machry, jak to mají ve zvyku a byli lepší než já, tak se jen debilně smějou. :D
Zítra tu dám fotky ;) Teď fajt nemám náladu ...

Prší, prší, jen se leje....

29. března 2012 v 18:20 | Antonie
Dnešní datum 29.3.2012. Co jsem dnes dělala? Viz. video ↓
A tady ukázka, jak prší :

tady pls pro antonii - 2. kolo sons - Také díky všem za hlasy ;)

Jááá ;)

28. března 2012 v 18:20 | Antonie
Je tady moje fotka ;) Je sice stará asi 2 měsíce, ale nevadí. Mě se líbí, co vám? :)

6.3.2012

6. března 2012 v 18:09 | Antonie
Ahojky :D Jéééje, dlouho jsme tu nebyla :/ No nic. Blog mě ted nějak neláká a nemám nápady, proto mám v záloze jedno video. Ale to tady dám + - za týden :D
Co se změnilo?
Asi pře 3 lety jsem si psala s mexičankou. Ale po roce to skončilo :/ A tak jsme do světa rozeslala mejly a ted si píšu přes e-maily se 3 holkama. + s 1 češkou
tady- tohle je nejlepší. Můžete si vybrat v jakém jazyce si chcete psát ;)

Jo a nový dess? Nevím :D až seženu někoho, kdo by mi ho by¨l schopný udělat ;) hlásí se někdo ? :*

Téma: lyžák

17. února 2012 v 20:34 | Antonie
Dneska bylo ve škole doslova ,,lehárko" :D.
Ve výtvarce jsme glazovali sovy, hlavně třepání hardu byla sranda :D . Museli jsme na chodbu :D !!!
Pak v literatuře a občance jsme se dívali na Kytici. Ty jo, je to fakt těžké na chápání. pak jsme četla od kamarádky básen, pokud svolí, potom ji tady napíšu...
Ve fyzice jsme byli na počítačích. Taky lehárko. S nej.kámoškou jsme dělaly zdroje energie. U každého jsme měly 2 obrázky, že si šplhnem a nebylo to na známky :... :D
A v angličtině taky pohoda. Super den a konečně víkend.
Vlastně celý příští týden bude něco jako ,,víkend" . 4 holky z naší třídy jedou na lyžák, takže se nebudeme učit. Moc mě mrzí, že letos nejedu, ale příští rok pojedu i kdyby nevím co... :D Pořád mluví o tom jak se těší, jaké to bude... :/ Je mi líto, že nejedu. Ale zabavím se tím, že ted budu pořád psát nějaké povídky.

Plány na víkend?
-Filmy a seriály
-k babičce
-psaní povídek !!!!!)

A vaše plány?

Valentýnská soutěž

15. února 2012 v 21:04 | Antonie
Dnes mám úspěšný den :) . Taky, taky? :D
Dnes bylo vyhodnocení Valetýnské soutěže. S kamarádkou jsme vyhrály 2.místo z celé školy. Příští rok se budu snažit sama a chtěla bych vyhrát 1.místo :) .
Dále jsem četla svůj sloh-pohled z okna. Výrok učitelky, když jsem sloh dočetla, mě velice překvpail. ,,To bylo jako úryvek z nějaké knihy." řekla a já se zasmála. Úryvek z knihy? Jako, můj sloh se mi líbil, ale až tak dalece? :D
V červnu bude na naší škole ,,Plejbekšou". Každý, popř. ve skupinkách, se převlečem za zpěváky, skupiny a budeme dělat ,,šou". Teda pokud bude dost zástupců. Ještě nevím co bych dělala, ale rozhodně se chci přihlásit do konkurzu na moderátora. Moc bych to chtěla moderovat... :)))
Dnešní den byl tímto úspěšný + žádné známky. :)
A co vy? Váš den????

14.2.17-valentýn

14. února 2012 v 18:51 | Antonie
Ahoj! Dnes je 14.2. a co znamená tento den? Začínal Liga mistrů :D Kdo nemá face nechápe :D Ale samozřejmě, že je tento den: VALENTÝN. zamilovaní si ho užívají, já teda ne. Důvod? :D Hádejte....
Ve škole ho slavíme, říkáme tomu valentýnské kočkování. Ale to je pouze jendou za čtyři roky a to znamená že příští rok a máme to na starost my! :Ha ha :D
Jinak jsme měli soutěž o nejlepší valentýnskou básničku. Poslala jsme 2 svoje a 1 s kámoškama. Držte mi palce- výsledky zatím nevím. Minulý rok jsem vyhrála 2.místo :))))
Jinak se dnes rozdávaly Valentýnky. Chtěla jsme rozdávat, ale vyfoukly nám to deváťačky. :/ No ale neva. Dostala jsem spousty valentýnek od kamarádek, ale i od kluků :D

Tak co? Jak jste si užili Valentýn vy?

Co plánuju na nejbližší dny?
15.2.2012 :
valentýnské básničky- moje tvorba
hudba na poslech

16.2.2012:
nějaké moje fotky

17.2.2012:
hudba na poslech
nějaká recenze- asi na Záhadu Blair Witch

Videoodpověd-omluva.

3. února 2012 v 18:16 | Antonie
Ahoj, jak jste s všimli, tak ve videoodpovědi se vyskytla chyba-nejde pustit. A jelikož jsme u babičky, nemůžu ho tady dát znovu. Takže čekejte zítra. a omlouvám se.

Dnes video!

3. února 2012 v 9:17 | Antonie
Takže. Další týden je-téměř za námi. V pondělí jsme byli na dramatické výchově- bylo to super.
V úterý bylo vysvědčení. Takže mám 3 dvojky, jsem celkem spokojená.
Jinak-dneska v pátek, máme pololetní prázdniny,. Budu doma a pak pojedu k babičce.
Dneska tady čekejte překvápko v podobě videa. Ještě nevím o čem bude,ale těšte se :)

Proč?!

29. ledna 2012 v 21:51 | Antonie
Možná se ptáte, co znamená nadpis. Posleddni dobou, když jedu v autě( např.) tak nad vším přemýšlím. Třeba jak někdo mohl já nwm...zjistit, že když zasadí pecku tak něco vyroste. PProstě proč to vzniklo? Proč jsem se narodila v 21.století, ale na třeba v 17.? Přemýšlíte nad tím někdy?
Pro lepší přemýšlení :D :
Tento týden bude pohodička. Zítra, v pondělí, jdeme na dramatickou výchovu a pak se akorát vrátím do školy na odpoledko-výtvarka. A v úterý konečně vízo!
Celý týden ted píšu povídky, protože naše uč. chce udělat autorskou hodinu a přečíst si je, takže makám.
Od čtvrtka -asi- začínám na sobě pracovat. Trénuju zpěv, píšu povídky(potom přidám), fotím, cvičím a HLAVNĚ- běhám. Zatím jsem byla teda jen jednou, ale chci chodit pravidelně, abych byla ve formě a abych dělala nějaký sport. V pátek jsem taky ale byla na badminktonu. Chci tam chodit, alespon jednou za čtrnáct dní.
A co vy? Děláte nějaký sport?

Ještě pár fotek z vánoc :)

28. ledna 2012 v 16:16 | Antonie
Já a Mája:


Silvestr:


Balony štěstí:


Která se vám líbí nejvíce:?

27.1.2012

27. ledna 2012 v 18:47 | Antonie
Ahoj! Moc se omlouvám, ale blog mě vůbec nebavil. Za tu dobu se stalo hodně věcí:

1)mám uzavřené známky. Budu mít pouze 3 dvojky a průměr 1,2 což je super.
2)pohádala jsem se s nej kámoškou,ale už je to na dobré cestě.
3)jsem ustříhaná a mám fialovou smývatelnou barvu
4)předevčírem jsem byla běhat a dneska jsem byla na badminktonu. Chci na sobě začít pracovat! :D
5) v pondělí jdeme na dramatickou výchovu, těším se
6)možná pojedu do Osvětimi! :)Budu se snažit na jeden článek denně. Zítra tu bude video!

Návštěvnost 2.1. 2012 - 8.1. 2012

9. ledna 2012 v 19:11 | Antonie
Pondeli: 33
Utery: 22
Streda: 24
Ctvrtek: 41- wau, díky :*
Patek: 27
Sobota: 31
Nedele: 32

Celkem: 210- děkujíííí, konečně 200, tenhle týden by jste mohli dát 250 co říkáte? :D A to jsem tu nic nepřidávala :D díky moc, tenhle týden bude lepší :*
 
 

Reklama