Červenec 2010

31.7.2010

31. července 2010 v 13:13 | Antonie |  Deník
Ve čtvrtek jsem byla v zoo, bylo to good.A včera jsme byla v aquaparku v olešné.Na divoké řece ♥.Byla upe super.Miluju aquaparky a tobogány.Dneska slavíme od tatky narozky, takže tu možná bude jenom 1 článek :)

pro €vču

31. července 2010 v 13:10 | Antonie
Za sb pro tebe:
mil
Od tebe:

Miley-photoshoty 0.5

29. července 2010 v 8:41 | Antonie

Dana Morávková

29. července 2010 v 8:23 | Antonie
Dneska slaví narozeniny Dana Morávková.Vše nej Dano!


Dana Morávková

Povolání: Herečka, moderátorka
Věk: 39
Datum narození: 29. 07. 1971
Místo narození: Písek, Československo
Znamení: Lev


Pár foto:Ashley Tisdale-Headstrong :)

29. července 2010 v 8:19 | Antonie
Je to úžasná písen, moc se mi líbí.*******Ceny za vgs-konečně******

28. července 2010 v 16:15 | Antonie
Moc sorry, že jsou tu ty ceny až ted, ale bud se mi nechctělo, nebo jsem zapoměla a za to tu máte každý výherce minicenu navíc :)


Rozdělení sb 0.8

28. července 2010 v 15:49 | Antonie
Nechala jsem vám na to o 4 dny více.

Nechávám:
zRzQa►-podepsala jsi se a jsi moc super sb.
Radka-podepsala jsi se a jsi dobré sb
Mils-Baůů-to co u Radky
Miss.Lovato-Nepodepsala jsi se, ale když budeš chodit častěji tak ti to odpustím. :)
Marťulíís-to co u Miss.Lovato
°°SobíseQ°°-má pozastaveno
tapuska-tapusa-podepsala jsi se a jsi dobré sb.

Mažu:
Nemusím mazat žádné sb

Nové sb:
Nemám nové sb

Nejlepší sb:

Ashley jako malá

28. července 2010 v 12:57 | Antonie

Miley Cyrus vyhlásila válku internetu

28. července 2010 v 12:53 | Antonie

Mladá zpěvačka a herečka Miley Cyrus vyhlásila válku internetu. Podle svých slov dnešní děti tráví na internetu většinu času a neuvědomují si, jak může být nebezpečný. Miley se proto snaží jít dětem příkladem…
Sedmnáctiletá Miley Cyrus se rozhodla bojovat proti internetovému šílenství a všem dětem vzkázala, ať se internetu vyhýbají co největším obloukem. Miley se nechala slyšet, že internet je velmi nebezpečný a má negativní dopady na náš život. Aby šla příkladem, zrušila si svůj účet na síti Twitter, díky čemuž si prý může opět naplno užívat života…

Johanka z Arku

27. července 2010 v 17:28 | Antonie
Mám ji ráda.2x jsem četla knížku a 2x viděla film.Je známá taky jako Jana z Arku.Nebo Panna orleánská.


Francouzská národní hrdinka Johanka z Arku (Jehanne d´Arc) se narodila 6. ledna 1412 v 17 hodin v lotrinské vesnici Domrémy v selské rodině Jaquese Darca a Isabelly Romée. Měla tři bratry (Jean, Jaques, Pierre) a sestru Kateřinu. Johanka se narodila jako poslední a jelikož její otec preferoval chlapce, chtěl ji utopit. Navíc byli chudí a živit další krk bylo obtížné. Její matka ho ale přemluvila, a tak Johanka zůstala naživu. Nenaučila se číst ani psát a později, když diktovala dopisy králi Anglie Jindřichovi VI., se podepisovala křížkem, jak bylo tehdy zvykem u negramotných. Ví se však, že Johanka se naučila psát své jméno.
Její příjmení bylo různě komoleno a dodnes se jí říká Jehanne d´Arc, přestože její správné příjmení je Darc.
Johanka byla jako ostatní děti - dělala různé domácí práce nebo hlídala otcovy ovce, chodila si hrát s kamarády do lesa k jednomu stromu, o kterém si za mnoho let její soudcové vymysleli, že je začarovaný... Nejraději chodila do kostela, a protože měli dům hned vedle, mohla tam chodit kdy chtěla. S nadšením poslouchala vyzvánění zvonů. Když jednou kostelník zapomněl zazvonit, přišla za ním a vynadala mu! Prý mu slíbila donést nějaké dobroty, když správně bude dělat svoji práci...
Ani ve středověku nebylo chození do kostela mezi mládeží moc oblíbeno, a tak se na Johanku, která chodila denně ke zpovědi, dívali s podivem a někteří se jí posmívali. A že byla těžká doba - Francií zmítala stoletá válka. Burgunďané se spojili s Angličany a celá země ležela v krvi.
Jednoho slunečného dopoledne při hlídání ovcí, když jí bylo 14 let, zaslechla od kostela hlas, který ji volal. Byl to Archanděl Michael, jeden ze tří středověkých nejoblíbenějších svatých. Později slýchala i ty dvě další - sv. Markétu a sv. Kateřinu. Tito tři se jí pak začali zjevovat, pravidelně ji navštěvovali a říkali, co má dělat. Jak tvrdila sama Johanka, někdy k ní promlouval sám Bůh. Své hlasy slýchala tři roky.
Ze začátku jí radily dobré věci - jak se má chovat, poslouchat rodiče a dávat na sebe pozor. Později ale začaly mluvit o jejím vyšším poslání - Johanka musí vyhnat Angličany, zachránit Francii a vrátit ji zpátky do rukou božích. V tomhle je nechtěla poslechnout, protože se bála a nevěděla, jak by prosté venkovské děvče mohlo vysvobodit svou zem. Hlasy však naléhaly čím dál víc, proto se Johanka rozhodla a utekla z domova. Požádala svého strýce, aby ji zavezl do Vaucouleurs, za velitelem této pevnosti Robertem de Beaudricourtem. Pověděla veliteli o svém poslání, ale ten se jen naštval a vzkázal strýci, ať jí doma dá pořádně na zadek.
Vrátila se tedy domů. Ale ne na dlouho. Žena jejího strýce totiž právě porodila, a tak Johanka měla dobrou výmluvu, proč odejít k nim. Opět šla za Beaudricourtem a naléhala na něj, aby jí dal vojsko. Velmi dobře uměla jednat s lidmi, každého dokázala přesvědčit, takže jí nakonec uvěřil a poslal do Chinonu k francouzskému dauphinovi (korunní princ) Karlovi z Valois.
Ten si pro ni připravil zkoušku. Posadil na trůn místo sebe šaška a stoupl si mezi dvořany. Johanka z povídaček o Karlovi něco věděla, tudíž nebylo těžké poznat, že na trůnu nesedí on. Slyšela o něm říkat, že je stydlivý podivín s nosem pršákem. Když ho poznala mezi dvořany, uvěřili v ni. Pomohlo tomu také jedno staré proroctví o lotrinské panně, jež spasí Francii.
Ostříhala si vlasy, oblékla brnění, naučila se jezdit na koni, šermovat a zhotovili pro ni korouhev, na které byl zobrazen Ježíš, Panna Marie a andělé. Dlouho před tím, než poprvé usedla na koně, si o ní lidé po celé zemi povídali. Karel jí dal vojsko a vyrazila na Orléans, který už několik měsíců okupovali Angličané. Důležitým pomocníkem jí byl Jean d´Aulon - lučištník, který uměl číst a psát. Právě jemu diktovala všechny dopisy pro Johna Talbota, vévodu Burgundského a pro Jindřicha VI.
Všichni velitelé - lord de Dunois, vévoda Alencon, Jean de Metz, Gilles de Rais, Jean d´Aulon i zlostný kapitán La Hire - ji teď měli poslouchat, což jim nebylo dvakrát milé. Často dávala rozkazy bez jejich vědomí nebo šla do útoku aniž by se s nimi poradila. Říkala: "Vy máte svoje rádce a já mám zas ty své".
Svou horlivou povahou, přesvědčením a hlavně vírou zapálila oheň v unavených a hladových francouzských vojácích a osvobodila Orléans. Pro Francouze to bylo obrovské a nenadálé vítězství po těžkých porážkách v Azincourtu, Rouray a Crésy. Považovali to za zázrak a lidé začali Johanku uctívat jako svatou. Místo "panna lotrinská" si začala říkat "panna orleánská", později také "Jana z lilií", protože znakem na vlajce byly lilie. Často používala věty jako: "Raději dnes než zítra" a "Cesta je volná." Zakazovala vojákům klít a z bandy krvežíznivých mordýřů se stali vojáci zapáleni pro svoji víru k vítězství a pro svoji Johanku.
Následovaly další slavná vítězství u Patay, Meung, Beaugéncy, Tour... Ze všech krvavých bitevních polí si odnesla jen dvě zranění - střelili ji šípem do pravého ramene a později do stehna. Den před tím, než byla střelena do ramene, požádala jednoho z kněžích, aby jí požehnal a byl příštího dne pořád nablízku, protože bude zraněna.
Na všech místech, kam přijela, ji nadšeně vítali a všichni si na ni chtěli sáhnout. Několik matek ji dokonce požádalo, aby šla jejich novorozeným dětem za kmotru ke křtu, což Johanka dělala ráda, ale jinak jí její popularita vadila. Vyváděla jak vyšinutá, jak na ní všichni koukají, jak na ni sahají...
Konečně se Johance splnil sen - mohla doprovodit Karla ke korunovaci do Remeše. Při jejich příchodu zavřelo město, stojící na straně Angličanů, brány. Johanka dala tedy povel k útoku, ale než stačili dorazit k bráně, Burgunďané jim sami otevřeli.
Karel VII. byl slavnostně korunován za jediného právoplatného krále Francie a Johanka byla poctěna, když kráčela k oltáři po Karlově boku, což nebylo povoleno nikomu v historii před ní. Poté byli její rodiče i sourozenci povýšeni do šlechtického stavu. Karel byl chudý, a tak jim místo potřebných peněz nebo kuřat dal jenom tento titul.
Po dlouhých oslavách vyrazila do další bitvy - na Paříž. Slíbila svým vojákům, že město dobyjí než přijde noc, ale úspěch se nedostavil. Měla malou armádu, jen hrstku mužů a slíbené posily pět tisíc mužů Karel neposlal. On už tuhle válku nechtěl. Měl co chtěl - svoji korunu. Z nesmělého dauphina se stal sebevědomý odvážný král. Zbytek francouzských území chtěl získat nazpět pomocí vyjednávání s Filipem Dobrým, který v panování zastupoval svého anglického krále Jindřicha VI., kterému bylo teprve pár měsíců. Neměl už vojáky z čeho platit a Johančina soukromá válka mu byla na obtíž. Přál si, aby se vrátila zpátky domů, ale ona jako vždy tvrdohlavě odmítla. Bylo jí něco přes 17 let a její hlasy ji opustily.
Karel se domluvil s Burgunďany a ti ji u Compiégne koncem roku 1429 zajali. Zajal ji Jan Lucemburský (nikoliv český král, pouze shoda jmen) a uvěznil ve věži, odkud Johanka při pravidelné procházce skočila. Jako zázrakem se jí nic nestalo. Spřátelila se s Lucemburkovou manželkou a dcerou, které ho přemlouvaly, aby ji propustil. On už ale byl dohodnutý s Angličany a navíc dostal pěkný balík peněz. Přestože všechen francouzský lid i vojáci dali vše, co mohli - deset tisíc zlatých, Karel prý za ni nezaplatil.
Devět měsíců trval její soudní proces. Byla v okovech v Rouenské kobce, zatímco inkvizice si o ní zjišťovala všechny podrobnosti. Vyzpovídali všechny lidi z Domrémy, ale nikdo o Johance neřekl ani jediné špatné slovo! Jeden z vyslýchačů dokonce prohlásil, že by si přál, kdyby jednou takhle mluvili o jeho sestře!
V porotě zasedalo přes padesát soudců, mezi nimi i jeden z tehdejších tří francouzských biskupů - ten brzy prohlásil, že celý proces je fraška a chtěl informovat papeže, ale zavřeli ho. Dávali jí všemožné otázky a chytáky, ale Johanka odpovídala neohroženě a sebevědomě, až se začínali bát, že ji nebudou moci odsoudit.
Nakonec proti ní vznesli obvinění složené ze sedmdesáti bodů, které po přezkoumání učenci z pařížské univerzity zkrátili na dvanáct, protože to byly holé nesmysly. Angličanům naháněla strach. Nebylo zvykem, aby žena nosila mužské oblečení, krátké vlasy, byla tak odvážná a už vůbec ne, aby se oháněla mečem v ruce. Proto bylo jednoduché prohlásit ji za čarodějnici a kacířku.
30. května 1431, v pouhých devatenácti letech, ji upálili na hranici. Na náměstí ji dovezli v okovech na dřevěné káře, přivázali ke kůlu a nad hlavu připevnili potupný nápis:
"Johanka, která sebe samu nazývá pannou, je lhářka, navádějící lidi ke zkáze, čarodějnice a rouhačka protivící se Bohu a znevažující víru Ježíše Krista, nadutá modlářka, krutá bezbožnice, vyvolávačka démonů, odpadlice povzbuzující rozkol a kacířka."
Kněží nad ní drželi vysoký kříž, četli z Bible Pavlův list Korintským a odříkávali modlitbu na spásu její duše. Volala po kříži a jeden anglický voják se nad ní slitoval, svázal dva klacíky do tvaru křížku a podal jí je. Pevně křížek tiskla na prsa a volala Ježíše. Uprostřed, když Johanka ještě žila, začal oheň pohasínat, takže do něj přilili olej.
O jejích ostatcích se vyprávějí tři legendy:
1) Její popel hodili do řeky Seiny.
2) Na hromádce popela zůstalo ležet její čisté srdce, které nešlo upálit.
3) Lidé posbíraly její kosti a z generace na generaci, po staletí si je předávali, až se tyto ostatky dostali do rukou muzea. V současnosti se tyto kosti zkoumají a koncem léta by mělo být jasné, jestli skutečně patřily Johance z Arku.
O čtvrt století po její smrti požádala Johančina matka o obnovení procesu a její jméno bylo očištěno. Vyšlo najevo, že zaujatí soudcové neměli jediný důkaz pro vznesení takového rozsudku.
O pět set let později ji Vatikán prohlásil za svatou.
Psychologové o Johance prohlašují, že byla schizofrenička, ale zřejmě trpěla epileptickými vizemi, svaté si totiž neuměla přivolat na pomoc a když potřebovala jejich radu, nepřicházeli. Z mnohých jejích životopisů je zřejmé, že se chovala vcelku adekvátně a nic přesvědčivě schizofrenního v jejím životě nelze objektivizovat.Zdroj:http://nikiki.blog.cz

Miley má vlasy za půl milionu!

24. července 2010 v 21:22 | Antonie
Miley (17) v poslední době hodně experimentuje nejen se svým oblečením, ale také s vizáží. Tentokrát se rozhodla zainvestovat do nových vlasů. A to doslova!
Objednala si totiž speciální pramínky pravých vlasů, kterými se prodlužuje účes. Chtěla si být ale stoprocentně jistá, že pramínky, které jí kadeřnice připojí na její vlasy, budou mít zcela stejnou barvu, jako její přirozená hříva.

"Miley si koupila to nejlepší, co je vůbec na trhu možné sehnat," prozradil zaměstnanec vlasového studia, kam Disney star obvykle chodí s tím, že vlasy jí vyšly na bezmála půl milionu korun!

"Její vlasy putovaly až z daleké Itálie. Přistály v New Yorku, kde je vyzvedla jediná kadeřnice, která umí nasazovat takto drahé vlasy, a to Kristina Barricelli ze salonu Gemini 14," řekl ještě kadeřník.

Kristina se potom vydala na cestu do Los Angeles a tam se konečně luxusní pramínky dostaly na hlavu Miley! "Je to prostě to nejlepší, co si člověk může na hlavu pořídit! Je to Rolls-Royce mezi vlasy," nechala se slyšet kadeřnice!

Kosmetika Volturi

24. července 2010 v 20:34 | Antonie
Je to v rubrice stmívání, ale je to Zatmění
Ještě něco k tomu dessu

24. července 2010 v 10:46 | Antonie
Ten dess tady měl být ve čtvrtek na oslavu Seleniných narozek.Takže vše nej :).Možná tu dám ještě něco pro Selku XD.Takže ještě jedno překvápko tu mělo být, takže ho přesouvám.Do 31.7.2010 tu bude :)

Záhlaví 0.4

24. července 2010 v 10:36 | Antonie
Takžeč tohle asi není 4.dess, ale jako že jo.Dělala jsem ho sama.V malování jsme dala obrázky seleny a pak to upravila v photofiltru.Okraje jwsou hezké, lae nejsou moje.Pozadí stránky a menu jsou takové, protože se mi to líbí.Pls napište svůj názor, líbí?

Včera a dneska

24. července 2010 v 9:54 | Antonie |  Deník
Takže předeevčírem měla Selena Gomez narozky.Já jsem tu to překvápko nemohla dát protože jsem spala u babičky až do čerejška.Takže to překvápko tu bude na 80% dneska.Ale je to zkouška, nevím jestli to bude hezké.No takže tak do 16:30 to tu bude :)

Kolik si vydělají Twilight stars?

21. července 2010 v 11:13 | Antonie
Že bude čtvrtý díl ságy Twilight Breaking Down rozdělen na dva díly, už není pro nikoho žádnou novinkou. My jsme se ale dozvěděli, kolik si za jeho natáčení vydělají hlavní stars!
Robert Pattinson, Kristen Stewart a Taylor Lautner nedávno potvrdili, že se společností Summit Entertainment, která od začátku upírskou ságu produkuje, podepsali nové smlouvy.

Podle magazínu NY si tak každý z nich přijde na 25 milionů dolarů (přibližně 500 milionů korun) plus 7,5% ze zisku za prodej lístků na oba dva filmy.

Pokud si Breaking Dawn povede stejně dobře jako New Moon, který celosvětově vydělal na prodaných vstupenkách $710 milionů (více než 14 miliard Kč), dostane Rob, Kris a Taylor navíc asi 320 milionů Kč každý!

Navíc se dá očekávat, že na Breaking Dawn přijde ještě víc diváků než na předešlé díly. Scénáristka Melissa Rosenberg totiž oznámila, že poslední část ságy Twilight bude daleko víc "sexy"!

"Scény mezi Edwardem a Bellou budou vážně žhavé," říká Melissa a dodává: "Já vím přesně, co se divákům líbí a hodlám jim toho dopřát opravdu hodně!" Už se těšíme.


Miley-photoshoty 0.4

21. července 2010 v 11:08 | Antonie

Miley-photoshoty 0.3

21. července 2010 v 11:08 | Antonie

Miley-photoshoty 0.2

21. července 2010 v 11:07 | Antonie

Miley-photoshoty 0.1

21. července 2010 v 11:05 | Antonie

Selena-photoshot 0.5

21. července 2010 v 11:03 | AntonieSelena-photoshot 0.4

21. července 2010 v 10:59 | Antonie

Vtip 1.7

21. července 2010 v 9:09 | Antonie
On: Vždy znovu žasnu, jak krásně vypadáš po třech skleničkách whisky! Ona: Ale já jsem vůbec nepila! On: Ale já ano.

Vtip 1.6

21. července 2010 v 9:07 | Antonie
Paní Kalianková se ptá Pepy: "Kam jsi dal těch 200 korun, co jsi dostal na nákup?" - "Jednomu staršímu muži." - "Odkdy jsi takový lidumil? Co vlastně ten chlap dělal?" - "Čepoval pivo!"

Vtip 1.5

21. července 2010 v 9:06 | Antonie
Rozdil mezi velbloudem a clovekem: Velbloud muze pracovat cely tyden bez piti, clovek muze pit cely tyden bez prace.

Vtip 1.4

21. července 2010 v 9:06 | Antonie
Jde opilec po lese a tak nějak vrazí do stromu, tak povídá: "Pardon, nezlobte se." Za chvíli zase bum a zase: "Pardon, já opravdu nechtěl." Když se to stane asi tak po desáté rezignovaně si sedne na bobek a říká si: "No nic, radši počkám, až ten průvod přejde..."

Vtip 1.3

21. července 2010 v 9:05 | Antonie
Vrací se úplne opitý chlápek domu, vytáhne klíce a odemyká byt. Najednou vybehne majitel bytu a povídá: "Sousede, prosím vás, vzdyt vy bydlíte o poschodí výs." Chlápek se motá po dome a znovu stojí pred temi stejnými dvermi. Znovu vybehne soused a vysvetluje mu, ze bydlí o poschodí výs... Na potretí se uz opitý chlápek neudrzí: "No, hlavne, ze ty bydlís vsude!"

Vtip 1.2

21. července 2010 v 9:04 | Antonie
Jde takhle opilec z hospody, motá se šíleně, najednou se mu udělá hrozně zle, opře se o zeď a začne blít. Po chvíli přiběhne odněkud pes a začne ty zvratky očuchávat. Opilec se podívá dolů a říká: Sakra, to by mě zajímalo, kde jsem sežral toho psa.

Vtip 1.1

21. července 2010 v 9:03 | Antonie
Jde opilej chlap okolo rybníka a něj vykoukne zlatá rybka a že mu splní jedno přání. Opilcovi to moc nemyslí a tak jí jenom řekne: "Neser." A rybička za tři dny praskla.

Vtip 1.0

21. července 2010 v 9:02 | Antonie

Leží si takhle gulášová polévka v žaludku a najednou přilítne velký rum. Vzápětí ještě jeden a za ním dva fernety. To uz polívka nevydrží a povídá: Tam nahoře je mejdan? Jo, jasně! říká ten poslední fernet. Jé, tak to se tam musím jít podívat!

Pixelky 7.4

21. července 2010 v 9:01 | Antonie

Pixelky 7.3

21. července 2010 v 9:01 | Antonie
Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B04915487D9B468F030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B049099AA2B8308E030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048FB738C93EC8D030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048DF1A6D91A586030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048D3362F427496030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048C77EAD9A6792030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048BEEE7A0CBE78030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048AF887FB8E4A7030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048A4590FB44D8B030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B04899F2FCAB4F89030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048903B2A3DE87A030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B04881152D68E795030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048760DC7194888030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B0486DCBFC9FDB8F030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B04841719BCDF18C030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048369AD4A73B76030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B0482D3A6EE40396030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B048246A6467188D030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B0481B6C7B76987A030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B04812660845E78C030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B0480849335CA28E030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B047FF12A009C286030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B047F563429CEA8A030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B047EC72A6628C8C030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B047E42F13F30397030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B047D858840CD08A030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B047CCE9C95E3988030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47B047C001266C828B030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47AADB285CBBEBA58B030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47AADB15BD54FA1195030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47AADB029CD6E5F785030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/47AADAE176D3419B9C030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pixelky 7.2

21. července 2010 v 8:59 | Antonie
Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/45D3109A790FBFDFB0030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/45D3131AC27D7D67E1030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/45D31BC020B1B8B68B030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/45D31CB68226193B4E020000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/460555A7873039082E020000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/4605536F05CC718A2A020000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/46055328AEE601BBA9030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/4605523F93EFEBA5C7020000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/460538CC10D0C94627030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/460523DC86372EB04C030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/4604F8AB801E3460E1030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/460547FF93511D6DF6020000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pixelky 7.1

21. července 2010 v 8:58 | Antonie
Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459EB0EF713CEBA484030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E94F6532AB91275010000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E8D2EB4596529D5030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E8D2EB4596529D5030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E803C1C5D242869020000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E78ED28E17AD633010000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E77A4D886529776030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E75397E2B4225F0030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/459E7438BC53102BE5030000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby...Obrázek “http://imc.lide.cz/smiles/46A601F1EB19DBE3B4010000.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Pixelky 7.0

21. července 2010 v 8:55 | Antonie
music2-1.gif -b3582c7c.gif- music.gif - music7.gifmusic8.gifPhotobucket - Video and Image Hosting -music4.gif-music3.gif- music6543.gif - Obrázok “http://i170.photobucket.com/albums/u270/princesslubber/th_Pixels.gif” sa nedá zobraziť, pretože obsahuje chyby.

Pixelky 6.9

21. července 2010 v 8:54 | Antonie
smileys   smileys   smileys   smileys   smileys    smileys   smileys    smileys

21.7.2010

21. července 2010 v 8:54 | Antonie |  Deník
Sry, že jsem tu nedala to co jsem slíbila, ale neměla jsem čas.Udělám to dneska a zítra, ok?
Včera jsme totiž byli na Kuky se vrací-no, bylo to celkem dobré.Pak jsme jeli ke Kačce(od tety kočka).A v půl 8 jsem byla doma a to už se mi tu nechtělo, snad chápete.Takže na ty slíbené věci se těšte dneska, protože ještě nevím co dneska budu dělat :)

Pixelky 6.8

21. července 2010 v 8:52 | Antonie
...x......x......x......x......x......x......x......x......x...

20.7.2010

20. července 2010 v 8:57 | Antonie |  Deník
Ahoj.Co budete dneska dělat? Já pojedu s bráchou a babičkou do kinaq na Kuky se vrací, doufám, že to nebude blbost.A taky dnešní plány na blog:


Musím tu dát to co jsem slíbila že tu bude včera a dneska
a těšte se na překvápko-pokud ho stihnu, ale snad jo.

Info

19. července 2010 v 14:04 | Antonie
To co jsem slíbila že tu dneska bude, to tu bude později ted se jdu dodívat na New moon a pak na Eclipose(u zrzky :))